Jurassic World (2015) Se Streaming

Fuld streaming Jurassic World i høj kvalitet. Download film Jurassic World i video i høj kvalitet. Fuld film streaming Jurassic World i top videoformat. Se fuld film Jurassic World i top kvalitet. Spille streaming Jurassic World i high definition-format.


Du vil se komplet beskrivelse af Jurassic World nedenfor:
  • Original titel : Jurassic World
  • Film titel : Jurassic World
  • År for film : 2015
  • Genrer af film : Action, Eventyr, Sci-fi, Thriller,
  • Status for film : Released
  • Udgivelsesdato for film : 2015-06-12
  • Virksomheder af film : Universal Studios, Legendary Pictures, Amblin Entertainment,
  • Landene i film : United States of America,
  • Sprog af film : English,
  • Varighed film : Min
  • Gennemsnitlig stemme af film : 6.7
  • Youtube ID film : lP-sUUUfamw
  • Oversættelse af film : EN,FR,ES,DE,PT,JA,SK,RU,BG,NL,ZH,HE,FI,CS,EL,HU,TR,HR,IT,PL,
  • Aktører film :Lauren Lapkus (Vivian), Vincent D'Onofrio (Morton), Brian Tee (Hamada), Irrfan Khan (Masrani), Ty Simpkins (Gray), Nick Robinson (Zach), Omar Sy (Barry), Jake M. Johnson (Lowery), Andy Buckley (Scott Mitchell), Bryce Dallas Howard (Claire), Katie McGrath (Zara Young), BD Wong (Henry Wu), Chris Pratt (Owen), Judy Greer (Karen Mitchell)

0369610

Jurassic World den korrekte film udskilles af Universal Studios, Legendary Pictures, Amblin Entertainment, ved hjælp af en beskrivelse af filmen er "". Filmen er produceret med fremragende grafisk kvalitet, bedste øre sprænge lydkvalitet og størst bedste skuespillere.

Du er nu, og hvor du vil være ur : Jurassic World fra Universal Studios, Legendary Pictures, Amblin Entertainment, i video i høj kvalitet såvel som rapport udgivet inden for dit land. Medbring din favoritter øjeblikkeligt film, inde skub på en knap! under en ubegrænset række båndbredde og indhold til at streame, ur dine ønsker, når du ønsker!

... Online streaming Jurassic World i HD-video 720p ....




Stunts : Rocky Capella, Scenic Artist : Billy 'Jilly Bones' Jones, Animation : Jeremy Stewart, Compositors : Dwight Angelito, Visual Effects Producer : Justin Gladden, Editorial Manager : Christopher McDonald, Special Effects : Cole Taylor, Score Engineer : Joel Iwataki, Production Office Coordinator : Grettel Batoon, Animation : James Jooyoung Lee, Rigging Gaffer : Todd Semmes, Compositors : Paul Venn Stirling, Layout : Gregory Bossert, Video Assist Operator : Bryce Shields, Visual Effects Supervisor : Christopher Batty, VFX Production Coordinator : Chad Hudson, Foley : Trey Turner, Other : Jason Marvel, Compositors : Simon Marinof, Editorial Production Assistant : Erik Rogers, Sculptor : David James, Grip : Satoshi Yamazaki, Modeling : Neal Halter, Set Designer : Lorrie Campbell, Makeup Artist : Karri Farris, Editorial Manager : Anjelica Lewis, Grip : Andy Luce, Director of Photography : Carl Miller, Camera Operator : Chris Haarhoff, Technical Supervisor : Azzard Gordon, Stunts : Craig H. Davidson, Propmaker : Mark Bialuski, Prop Maker : Timothy Oakley, Assistant Director : Scott Koche, Visual Effects : Rudy Vessup, Casting : Kimberly Wistedt, Compositors : Ryan B. Clarke, Electrician : John Gregory Edwards, Visual Effects Producer : Sara Eberhardt, Costume Design : Christian Cordella, Camera Department Manager : Peter Graf, Driver : Brad Lips, Transportation Coordinator : Alex Sundquist, Casting : Daniela Capistrano, Stunts : Chad Bowman, Hairstylist : Melizah Anguiano, Camera Department Manager : Troy Wagner, Special Effects : Ryan Meinardus, VFX Artist : Lachlan Tolley, Driver : Kirk Baptiste, Digital Effects Supervisor : Bradford deCaussin, Music : Michael Giacchino, Storyboard : Timothy Burgard, Visual Effects Editor : Yoichiro Aoki, Dialogue Editor : Stuart McCowan, Stunts : Kasim Saul, Construction Coordinator : Robert A. Blackburn, Layout : Chan Janice, Property Master : Alessandro Chimento, Assistant Director : Jason Roberts, Boom Operator : Chris Welcker, Special Effects Coordinator : Geoff Heron, Layout : Michael DeBeer, Transportation Coordinator : Bill Lopez-Arjona, Transportation Coordinator : Aaron Skalka, Lighting Technician : Katelyn Tyree, Modeling : Allan B. Holt, Set Designer : Masako Masuda, Transportation Co-Captain : Willie D. Partin, Lighting Technician : Pavel Kacerle, Sculptor : Cuitlahuac Morales Velazquez, Visual Effects Editor : David Cowles, Greensman : Liloa Wong, Digital Effects Supervisor : Krishnamurti Costa, Compositors : Kalle Peterson, Electrician : Henry Guzman, Assistant Director : Alina Gatti, Score Engineer : Norman Ludwin, Special Effects Coordinator : Robert Alidon, Animation : Cameron Folds, Storyboard : David Lowery, Layout : Adam Blank, Animation : Luis Carlos Uribe, Visual Effects Supervisor : Andrew Moffett, Electrician : Kevin Bridge, Visual Effects : Beth D'Amato, Administration : Matthew Michael Weathers, Hairstylist : Sherri Hamilton, Compositors : Nathaniel Rodriguez, Editorial Manager : Jason Esquivel, Makeup Artist : Jack Lazzaro, Art Department Manager : Christopher Woodworth, Second Unit : David Leitch, Greensman : Spencer Smith, Animation : Eric Bates, Propmaker : Tim R. Lafferty, Editorial Manager : Ian Sullivan, Hairstylist : Jennifer Hodges, Lighting Technician : Teh-wei Yeh, Animation : Nicholas Cabana, Art Department Manager : Claire Hassig, Editor : Kevin Stitt, VFX Artist : Nick Brown, Compositors : Darrell Claunch, Costume Design : Daniel Orlandi, VFX Production Coordinator : Mark Trowbridge, Conceptual Design : Fabian Lacey, Art Department Manager : Joey Kent, Grip : Jason Talbert, Camera Department Manager : Patrick Barnes, Compositors : Joao Sita, Makeup Artist : Emily Tatum, VFX Artist : Jacqueline Cooper, Driver : Steve Smitherman, Music : John Williams, Lighting Technician : Robby Terry, VFX Artist : Michael Amato, Construction Coordinator : Thomas Lauifi, Animation : Mike Dharney, VFX Artist : Tze Ken Lim, Compositors : Scott Mitchell, Production Supervisor : Scott Trimble, Special Effects : Clayton Martinez, Visual Effects : Noor Valibhoy, Animation : Cameron Widen, Visual Effects : Alex Aponte, Art Department Assistant : Nellie Ann Prestine-Lowery, Lighting Technician : Michael Lyons, Transportation Coordinator : Dexter P. Smith, Stunts : Randy Haynie, Prop Maker : Alaina Peck, Second Unit : Dan Gutierrez, Camera Department Manager : Sean P. Gilbert, Music Editor : Booker White, Costume Design : Valerie Zielonka, Hair Setup : Mary L. Mastro, VFX Production Coordinator : Sheila Giroux, VFX Artist : Kenny DiGiordano, Grip : Dana Baker, Compositors : Andrew Savchenko, Set Costumer : Cathie Valdovino, Boom Operator : Marc Uddo, Score Engineer : Robert Elhai, Stunts : Kara Petersen, Director of Photography : Patrick Loungway, Gaffer : Joshua Davis, Stunts : Dean Bailey, Art Department Coordinator : Dan Ondrejko, VFX Artist : Lyndsey Pendley, Other : Ricky Riggs, Characters : Michael Crichton, Sound Editor : Charlie Mascagni, Art Department Coordinator : Kyla McFalls, VFX Production Coordinator : Tim Partridge, Compositors : Alberto Landeros, Grip : Steven A. Guerrero, Costume Design : Kelly Herdus, Video Assist Operator : Dusty Emerson, VFX Artist : Jeremiah Forkkio, Music Editor : Elin Carlson, Stunts : Patrick Stenberg, Layout : Daehwan Jang, Technical Supervisor : Laura Killmaster, Transportation Co-Captain : Keith D. Fisher, ADR & Dubbing : Lisa Chino, Set Dressing Artist : John Tedlie, Production Office Coordinator : Samuel Carter, Conceptual Design : François Audouy, Lighting Technician : Celia Jepson, Other : Paul Rahfield, Electrician : Joe Heid, Stunts : Regis Harrington, Visual Effects : Graham D. Clark, Makeup Artist : Vivian Baker, VFX Artist : Michael Leigh Gresham, Visual Effects Producer : Shawn Walsh, Camera Department Manager : Griffin McCan, Costume Design : Maria Tortu, VFX Production Coordinator : Flannery Huntley, Stunts : Hannah Betts, Camera Department Manager : Robert 'Boceno' Campbell, Stunts : Taryn Terrell, Technical Supervisor : Hitesh Chikate, VFX Artist : Mary E. Manning, Score Engineer : Aaron Meyer, Set Designer : Stella Vaccaro, Electrician : Justin Kursinsky, Stunts : Karen A. Harris, Rigging Gaffer : Bryan Freed, Visual Effects : Tagui Chilyan, Electrician : Joseph J. Allen, Camera Department Manager : Adam Austin, Compositors : Eyal Shirazi, Art Department Manager : Nathan Schroeder, Digital Effects Supervisor : Paul Huston, Visual Effects : Neil Grey, Technical Supervisor : Kareem Yassih, VFX Artist : Jess Jansen, Sound Designer : Gary Rydstrom, Transportation Co-Captain : Michael Sean Ryan, Art Department Manager : Guy Hietala, Executive Producer : Jon Jashni, Camera Department Manager : Griffin McCan, Rigging Gaffer : Brian Bishop, Technical Supervisor : Tom Banker, Lighting Technician : Eric Lo, Electrician : Duke Duvauchelle, Set Dressing Artist : Meagan Skerchock, Other : Cedric Launay, Technical Supervisor : Andy van Straten, Modeling : Ting Lo, Gaffer : Rafael E. Sánchez, Digital Intermediate : Steve Freebairn, Stunts : Eric R Salas, Visual Effects : Mike Marcuzzi, Executive Producer : Steven Spielberg, Greensman : Darrell Tachibana, Assistant Director : Chris Castaldi, Editorial Manager : Stefan Sonnenfeld, Electrician : Greg Lopez, Compositors : Reginald Harber Jr., Stunts : Meredith Richardson, Grip : Mike Rushing, Stunts : Martin Klebba, Transportation Captain : Tim Sisson, Technical Supervisor : Patrick Redmond, Best Boy Electric : Scott Sprague, Art Direction : Page Buckner, Stunts : Michael Jamorski, Grip : Steele Hunter, Score Engineer : Peter Boyer, Propmaker : Kevin Whatley, Construction Coordinator : Thomas Conrad, Score Engineer : Katie Hampton, Grip : Mark William Bassett, Storyboard : Collin Grant, Grip : Michael Best, Animation : Peer Lemmers, Compositors : Tinko Dimov, Production Design : Ed Verreaux, Stunts : Timothy Eulich, Director of Photography : Peter Zuccarini, Set Dressing Artist : Ronn Wong, Stunts : Sarah Molasky, Animation : Andrew Malesky, Makeup Artist : Annabelle MacNeal, Sound Re-Recording Mixer : Christopher Boyes, Compositors : Richard Sällqvist, Stunts : Charles Haugk, Animation : Cristina Falcon, Gaffer : Michael Maley, Special Effects : Michael Lantieri, Technical Supervisor : Jeff Grebe, Art Department Coordinator : Mike Piccirillo, Makeup Artist : LeDiedra Richard-Baldwin, Camera Department Manager : Sean Roberts, Creature Design : Ariele Podreider Lenzi, Compositors : Lucien Fostier, Art Direction : Nick Crocco, Producer : Patrick Crowley, Stunts : Jacob Chambers, Art Department Assistant : Karen Sori, Digital Effects Supervisor : Daniel Post, Art Direction : Christa Munro, Camera Department Manager : Jan Ruona, Stunts : Holly O'Quin, Visual Effects Editor : Lorelei David, Assistant Director : Joyce McCarthy, Prop Maker : Tom Curtis, Animation : Michael Galbraith, VFX Artist : Paolo Joel Ziemba, Storyboard : Dan Sweetman, Greensman : William'Billy' Nutt, Storyboard : Robert Consing, Foley : Jana Vance, Camera Operator : Dennis Dwyer, Stunts : Rich Rutherford, VFX Artist : Kazuma Tonegawa, Layout : Caleb Pennypacker, Art Department Manager : Bruce Luizzi, Production Manager : Dennis Murillo, Grip : Rick Harris, Lighting Technician : Ai Saimoto, Storyboard : Amy Lynn Umezu, Special Effects : Anthony Simonaitis, VFX Artist : Grant Olin, Compositors : Virginia Wilson, VFX Artist : Conor Schock, Stunts : Daniel Hernández, Compositors : Francisco Palomares Pozas, Story : Rick Jaffa, VFX Artist : Jane Kernan, Technical Supervisor : Natapon Huangsakuncharoen, Compositors : Eric Ponton, Sculptor : Yann Denoual, Sound Re-Recording Mixer : Pete Horner, VFX Artist : Janhavi Ramaswamy, VFX Artist : Sam Wirch, Set Decoration : Matt Lopac, Set Designer : George Lee, ADR & Dubbing : Holly Dorff, Electrician : Raimar van den Bylaardt II, Rigging Gaffer : Catalin Niculescu, Technical Supervisor : Troy Anderson, Digital Effects Supervisor : Bruce Powell, Camera Operator : Jeff Comfort, Stunts : Daniel Graham, Stunts : Mike Majesky, Production Office Coordinator : Matthew E. Gill, Stunts : Tony Donno, Stunts : Eric Stratemeier, Grip : Todd Stoneman, Storyboard : John Coven, Set Dressing Artist : Vincent Luizzi, Makeup Artist : Chantal Boom'la, Compositors : Melissa Goddard, Hairstylist : Linda Traxler, Animation : Shawn Kelly, Casting : Lee Pierce, Casting : Katie Doyle, Editorial Manager : Thomas Kuo, Special Effects : Michael Clarke, Editorial Manager : Ken Lebre, Stunts : Brittany Romatowski, Editorial Production Assistant : Emily Mason, Technical Supervisor : Joshua Anderson, Costume Design : Brittany Lathan, Special Effects : Robbie Clot, Layout : Jessica Hee, Conceptual Design : Neil D'Monte, Set Designer : Ernie Avila, Layout : John M. Levin, VFX Artist : Gabe Cervantes, Compositors : Bradley Chowning, Associate Producer : Christopher Raimo, VFX Artist : Diana Velasquez, Lighting Technician : Justin Hammond, Stunts : Tim Connolly, Rigging Gaffer : Stephen Bacquet, Digital Producer : Jihyae Ham, Compositors : Myong Choi, Second Unit : Chris O'Hara, Driver : John F. Teeple, Animation : Kyle Dunlevy, Stunts : Matt Thompson, Art Department Manager : Charles Bodenheimer, Production Office Assistant : Joel Cheyne, Production Manager : Pei'an Lau, VFX Artist : Lyndsey Pendley, Stunts : Cody Daniel, Compositors : Conrad Olson, Prop Maker : Giang N. Pham, Lighting Technician : Brook Willard, Makeup Artist : Paige Reeves, Transportation Coordinator : Tom Rebber, Stunts : Carolina Roberts, Art Department Manager : Jim Martin, Grip : King Lanaux, Sound Editor : Angelina Faulkner, Makeup Artist : Natalie Cordray, Art Department Coordinator : Joelle-Lyn Sarte, Set Designer : Forest P. Fischer, Compositors : Bradley Gaines, Editorial Coordinator : Derek N. Prusak, Greensman : Christopher Ramirez, Stunts : Brandon Beckman, Visual Effects Design Consultant : Tim Johnson, Visual Effects : Laura Aldridge, Art Direction : Caty Maxey, VFX Artist : Erik Johnson, Electrician : Charlie McIntyre, Assistant Art Director : Samantha Avila, Special Effects : Dean Hathaway, Lighting Technician : John Iskandar, Stunts : Raymond Mamrak, Animation : Jenn Taylor, Production Manager : Woojo Jeon, Compositors : Linda Y. Kim, VFX Artist : David Manos Morris, Second Unit : Leonard Marchand, Greensman : Mike Herriage, VFX Artist : Christopher Chinea, Compositors : Sean Coonce, Thanks : James P. Schramm, Compositors : Marion Voignier, Casting : Kate Ransome Wilcox, Makeup Artist : Vicki Vacca, Special Effects : Lawrence Decker, Music Editor : Tom Hardisty, Camera Department Manager : Joshua Livingston, Set Dressing Artist : Christopher J. Wood, Technical Supervisor : Ahmad Ghourab, Compositors : Erica Milena Pollack, Lighting Technician : Chris Weigand, Conceptual Design : Craig Shoji, Second Unit : Wainani Young-Tomich, Compositors : Shawn Hillier, Stunts : Zero Kazama, Compositors : Marco Lee, Visual Effects : Mike Fischer, Electrician : Christopher Meydrich, Technical Supervisor : Kavita Khosla, Driver : Frank Porras, Art Direction : Mark 'Crash' McCreery, Art Department Manager : Tyler Lafferty, Camera Supervisor : Tim Drnec, Propmaker : Jeff Shewbert, Screenplay : Rick Jaffa, Special Effects : Mark 'Crash' McCreery, Visual Effects Producer : Greg Maloney, VFX Artist : Raphael Oseguera, VFX Artist : Tim Yang, Assistant Director : Nathan Parker, Producer : Frank Marshall, Makeup Artist : Michelle Vittone, Technical Supervisor : Doug Scroggins III, VFX Production Coordinator : Pearlyn Yeo, Casting : John Papsidera, Special Effects : Steven D. Kline, Propmaker : Christopher Stanback, Compositors : Emanuele Comotti, Stunts : Darin Fujimori, Rigging Gaffer : Don Tomich, Camera Operator : Robert Barcelona, Compositors : Dan Enstrom, Art Department Manager : George Sanchez, Casting : Rashada Fortier, Visual Effects Editor : Marvin Yanez, Conceptual Design : Jonathan Bach, Producer : Kathleen Kennedy, Art Department Manager : Drew Guajardo, Storyboard : Philip Keller, Transportation Co-Captain : Ken Farnell, Still Photographer : Chuck Zlotnick, Video Assist Operator : Noah Hamilton, Electrician : Brian Hollars, VFX Artist : Marc Jones, Camera Department Manager : George Lozano Jr., Art Department Manager : Rhea Aldridge, VFX Artist : Ryan Hopkins, Production Supervisor : Russell Allen, VFX Artist : Pravin Mahtani, Camera Operator : Bryan Booth, Visual Effects : Bryan Dewe, Compositors : Ben McEwan, VFX Artist : Carl Vazquez, Set Dressing Artist : Paul Penley, VFX Supervisor : Sherry Hitch, Compositors : Brian N. Bentley, Special Effects : John Rosengrant, VFX Artist : Terry Marriott, Production Office Coordinator : Hui Ling Chang, Technical Supervisor : Edward Dawson-Taylor, Stunts : Greg Rementer, Grip : Sam Hicks, Lighting Technician : Michael Romano, VFX Production Coordinator : Alexis Forni, Special Effects Coordinator : Chris Brenczewski, Assistant Director : Stockton David Porter, Executive In Charge Of Production : Milton Adamou, Conceptual Design : Dean Sherriff, VFX Production Coordinator : Jagadeesh Jayakumar, Camera Department Manager : Greg Beaumonte, Hairstylist : Crystal Wells, Foley : Chris Manning, Visual Effects : Mike Sanders, Set Dressing Artist : Kevin C. Lang, Visual Effects : Stu Hunter, Set Dressing Artist : Ty Jones Jr., Driver : David Fowlkes, Technical Supervisor : Greg Killmaster, Digital Producer : Todd Smoyer, Special Effects : Bruce Y. Kuroyama, Casting : Nadine Gillespie, Special Effects : Gabriel Eby, VFX Artist : Punn Wiantrakoon, Score Engineer : Jeff Kryka, VFX Artist : Jennifer Van Horn, Foley : Benjamin A. Burtt, Greensman : William Nutt, Grip : Shane E. Gros, Foley : Dennie Thorpe, Hairstylist : Peter Tothpal, Art Department Manager : Paul Giglione, Special Effects : Mike Sasgen, Art Department Manager : Gerald Palone, Stunts : Danton Mew, Casting : Trey Shows, Stunts : Matthew LeFevour, Director : Colin Trevorrow, Art Department Manager : Brad Quintana, Art Department Assistant : John Michael Riva Jr., Sound Designer : Al Nelson, Casting : Deanna Brigidi, Foley : Nia Hansen, Grip : Eddie g Gutierrez, Technical Supervisor : Brian N. Bentley, Thanks : Stan Winston, Set Costumer : Eric Yake, Screenplay : Derek Connolly, Digital Effects Supervisor : Siau Yene Ang, Stunts : Jenn A. Harris, Set Designer : Ron Mendell, Visual Effects Editor : Arsen Arzumanyan, Modeling : Ting Lo, Compositors : Maya Roza, Costume Design : Doré Cermak, Visual Effects Supervisor : Arwinder Singh Bhurji, Art Direction : David Scott, Music Editor : Baraka May, Stunts : Rockey Dickey Jr., Construction Coordinator : Veloz Gomez, Stunts : Katie Wright Pere, Costume Design : Nora Phillips Pedersen, Set Designer : David Chow, Greensman : Alvin S. Cabrinha Jr., Propmaker : Paul Lindsey, Compositors : Nikki Jieun Lee, Writer : Mark Protosevich, VFX Artist : Martyn 'Moose' Culpitt, Set Designer : Tammy S. Lee, VFX Artist : Yandri Sanchez, Sculptor : Bruno Troadec, Assistant Director : Matt Haggerty, Art Department Manager : Ben Woodworth, Special Effects : José Páramo, Greensman : Codie Scott, Grip : Tyler Garrett, Supervising Sound Editor : Gwendolyn Yates Whittle, Visual Effects Editor : Adam Avery, Editorial Manager : David Peifer, Casting : Brent Anbe, Grip : Oskar Ness, Lighting Technician : Brian Woronec, Modeling : Peggy Hrastar, Special Effects : Jacob Roanhaus, Compositors : Jun Zhang, Stunts : Tim Bell, Technical Supervisor : Rustin Devendorf, Director of Photography : John Schwartzman, Helicopter Camera : John Bilicki, VFX Artist : Justin Holt, Art Department Manager : Ellen Lampl, Compositors : Luis Almazan, Stunts : Allen Jo, Transportation Captain : Curt Michael Grooms, Production Office Assistant : Cristen Martemucci, Visual Effects : Alfredo Octavio Arango, Grip : Les T. Tomita, Score Engineer : Susie Seiter, Art Department Manager : Isaia Robins, Assistant Art Director : Ryan Shields Johnston, Visual Effects Supervisor : Daniel Schrepf, Second Unit : George Bott, Construction Coordinator : William H. Phen Jr., Prop Maker : Janna Roach, Score Engineer : Tim Simonec, Sound Re-Recording Mixer : Juan Peralta, Executive In Charge Of Post Production : Ty Warren, Stunts : Ashlen Aquila, Layout : Frederic Medioni, Rigging Gaffer : Scott Graves, Prop Maker : John Sanchez, Compositors : Heath Kraynak, Technical Supervisor : Mark Masson, Sound Effects Editor : Pascal Garneau, Stunts : Whitney Coleman, Compositors : Calvin Romeyn, Camera Department Manager : Samuel de Castro-Abeger, Sound mixer : Kirk Francis, Special Effects : Michael Meinardus, Stunts : David Castillo, VFX Artist : Benoit Lefebvre, Music Editor : Reggie Wilson, Stunt Coordinator : Chris O'Hara, Propmaker : Guy Belegaud, Conceptual Design : Mark 'Crash' McCreery, Second Unit : Roy K. Cancino, Costume Design : Tyra Youland, Art Department Assistant : Alana Hong, Set Dressing Artist : Sam Sternthall, Rigging Grip : Michelle Cummins, VFX Artist : Jeffrey Benedict, Set Dressing Artist : Jenni Knight, Grip : Ryan Watson, Lighting Technician : Nick Ng, Hairstylist : Stephanie Jennings, Lighting Technician : Eric Hp Wong, Stunts : Jeff Galpin, VFX Artist : Dean Mangion, Video Assist Operator : Monte Swann, Other : Giselle Spence, Stunts : Tony McFarr, Compositors : Angela Giannoni, Makeup Artist : Melanie Deforrest, Hairstylist : Mahealani Diego, Music Editor : Frank Macchia, Technical Supervisor : Christian Saenz, Story : Amanda Silver, Digital Effects Supervisor : Peter Bogatsky, Rigging Grip : Randy Beckman, Score Engineer : Nancy Gassner-Clayton, Propmaker : Derek Devers, Assistant Director : Spencer Taylor, Grip : Ted Gregg, Propmaker : Jeffrey Lombardi, Additional Photography : Justin Louie, Modeling : Jeff Frost, Set Designer : Randall D. Wilkins, Electrician : Greg Mayer, Technical Supervisor : Michael Levine, Art Department Manager : Steve Salazar, Visual Effects Editor : Kindra Marra, Recording Supervision : Jason Abell, Lighting Technician : Carl N. Frederick, Set Costumer : Lisa Magee, Animation : Stephen King, Visual Effects Supervisor : Barry Poon, Compositors : Stephan Schaefholz, VFX Artist : Josh Swanson, Compositors : Nestor Benito, Boom Operator : Robert Jackson, Greensman : Alex Sessing, Electrician : Chris Flowers, Lighting Technician : Benton Ward, Set Designer : Todd Cherniawsky, Casting : Terry L. Lamfers, Electrician : Josh Nobles, Conceptual Design : Simon Webber, VFX Artist : Daniel Duwe, Editorial Manager : Corey Robert Martinez, Compositors : Daniel Gonzalez Solozabal, Compositors : David Larochelle, Sound Editor : Steve Orlando, VFX Production Coordinator : Anna F. Winters, VFX Artist : Joe Woodward Stevenson, Stunts : Lisa Dempsey, Makeup Artist : Courtney Lether, Screenplay : Amanda Silver, Director of Photography : David B. Nowell, Stunts : Danny Downey, Animation : Marchand Jooste, Other : A.J. Teshin, Digital Effects Supervisor : Sam Stewart, Grip : Dacoda Bartles, Art Department Manager : Robert O. Simons, Compositors : Kaelen Cohen, Transportation Coordinator : Laurens Walter, Other : Chandra Moore-Telfer, Grip : Michael Anthony Travers, Sculptor : Edward Skade, Hairstylist : Lawrnell Bell-Rattler, Electrician : Baron Coenen, Special Effects : John McLeod, VFX Artist : Loren Robinson, Costume Design : April Ferry, Camera Department Manager : Richard J. Brock, Second Unit : Eric Richard Lasko, Set Decoration : Matt Lopac, Electrician : Ahmad Powell, Set Costumer : Frank Avanzo, VFX Artist : Naren Naidoo, Camera Department Manager : Ian Degner, Camera Department Manager : Robert Settlemire, Art Department Coordinator : Steve Rosolio, Camera Technician : Peter Graf, Property Master : Josh Roth, Production Office Assistant : Kristina Truong, VFX Artist : Paul Sharpe, Art Department Manager : Taylor Weeks, Boom Operator : James Eck Rippie, Special Effects : Matthew Dzikielewski, Editorial Manager : Ashish Ranglani, Compositors : Pablo Wang, Visual Effects Supervisor : Katherine Rodtsbrooks, Visual Effects Editor : Ian Kelly, Costume Design : John Voght, Creature Design : Mark Mancewicz, Set Designer : David Soukup, Compositors : Anthony D'Agostino, Director of Photography : Topher Jones, Stunts : Felipe Savahge, Modeling : Jeff Tetzlaff, Compositors : Casey Yahnke, Art Department Manager : Kristen Maloney, Driver : Chris Palermo, Electrician : Grant Valentine, Modeling : Sean House, Digital Effects Supervisor : Bill Sturgeon, VFX Artist : Anita Clipston, Layout : Mincho Marinov, Lighting Technician : Robb Gardner, VFX Supervisor : Martin Murphy, Property Master : Guillaume DeLouche, VFX Artist : Phets Phonasa, Stunts : Vanessa Motta, Stunts : Patrick Kearns, Electrician : Brian Bruhn, Compositors : Travis Murray, Makeup Artist : Laine Rykes, Modeling : Todd D'Amario, Grip : Raul J. Marin, VFX Artist : Mary Lapena, VFX Artist : Megan Hutchison, Production Office Coordinator : Bridgett Buss, Transportation Coordinator : Michael Allegro, Set Costumer : Ren Heeralal, Stunts : Keith Jardine, Animation : Yuhon Ng, Propmaker : Walter Zieska, Animation : Keith Patrick Turner, Animation : Travis Tohill, Video Assist Operator : Clark Higgins, Lighting Technician : Vince Young, Editorial Production Assistant : Joe Pestana, Stunts : Gary Price, Digital Effects Supervisor : Jason Billington, Visual Effects : Chris F. Moore, Assistant Director : Zack Smith, Special Effects : Donald Myers, Special Effects : Doug Passarelli, Digital Producer : Blake Fabian, Camera Operator : Michael D. Kennedy, Visual Effects Supervisor : Tim Alexander, Animation : Emilio Ghorayeb, Executive Producer : Thomas Tull, Prop Maker : Miranda Sink, Costume Supervisor : Elaine Ramires, Sculptor : Chris Hopkins, Art Department Manager : Michael A. Contreraz, Director of Photography : Ronald Hersey, Electrician : Gregory Doi, Makeup Artist : Jami Ross, Grip : Ryan Pacheco, Modeling : Jubinville Steve, Set Decoration : Ronald R. Reiss, VFX Artist : Charles Lai, Conceptual Design : Seth Engstrom, Set Designer : Kevin Loo, Special Effects : Sebastian Foxx, Lighting Technician : Eric Dvorsky, Special Effects : Douglas D. Ziegler, Visual Development : Adam King, Camera Department Manager : Alan Keffer, Stunts : Jacqueline Cadiente, Technical Supervisor : Kent Demaine, Art Department Manager : Robert Hale, Art Department Manager : Linda Luizzi, VFX Artist : Jack Grundy, Stunts : Mark Semos, Art Department Manager : Richard Crain, Compositors : Michael Ore, Animation : Bob Wilson, Propmaker : Wendy L. Schilling, Music Editor : Jeremy Tisser, VFX Artist : Rene Toye, ADR & Dubbing : Brad Semenoff, Sound Effects Editor : Scott Guitteau, Stunts : Nico Woulard, VFX Artist : Joaquin Ludewig, Visual Effects : Lawrence Fagan, Camera Department Manager : Tucker Korte, Visual Effects Editor : Greg Emerson, Set Costumer : Hannah Gates, Technical Supervisor : Daniel Perez Ferreira, Propmaker : Brian Roedel, Visual Effects : Roman Schmidt, Visual Effects Editor : Brett Schlaman, Visual Effects : Sherrie Law, Compositors : Peter Demarest, Set Designer : Trinh Vu, Boom Operator : Travis Hoover, VFX Artist : Melanie Mackay, Electrician : Richard Landry, Music Editor : George Doering
Ja, nu du kan se film af Jurassic World 100% længde og find den forbindelse til dette flick Jurassic World i HD-format.


Tags: dna, velociraptor, escape, dinosaurs, amusement park,

Men in Black 3 (2012) Fuld Film Streaming

Se streaming Men in Black 3 i høj kvalitet. Download film Men in Black 3 i HD-video. Online streaming Men in Black 3 i bedste look videoformat. Spille streaming Men in Black 3 i top kvalitet. Download fuld Men in Black 3 i high definition kvalitet.


Du vil finde en komplet beskrivelse af Men in Black 3 nedenfor:
  • Original titel : Men in Black 3
  • Film titel : Men in Black 3
  • År for film : 2012
  • Genrer af film : Action, Komedie, Sci-fi,
  • Status for film : Released
  • Udgivelsesdato for film : 2012-05-25
  • Virksomheder af film : Amblin Entertainment, Hemisphere Media Capital, Imagenation Abu Dhabi FZ, Media Magik Entertainment, Parkes/MacDonald Productions,
  • Landene i film : United States of America,
  • Sprog af film : English,
  • Varighed film : 101 Min
  • Gennemsnitlig stemme af film : 6.1
  • Youtube ID film : IyaFEBI_L24
  • Oversættelse af film : EN,IT,DE,ES,RU,FR,SV,HU,PT,CS,TR,ZH,PL,NL,DA,HE,TH,SK,FI,NO,KA,BG,EL,JA,KO,CA,RO,
  • Aktører film :Keone Young (Mr. Wu), David Rasche (Agent X), Jemaine Clement (Boris The Animal), Bill Hader (Andy Warhol), Tommy Lee Jones (Agent K), Michael Chernus (Jeffrey Price), Nicole Scherzinger (Boris's Girlfriend), Dan Bittner (MIB Tech #1 (uncredited)), Alice Eve (Young Agent O), Josh Brolin (Young Agent K), Will Smith (Agent J), Michael Stuhlbarg (Griffin), Emma Thompson (Agent O), Cayen Martin (Colonel's Son), Mike Colter (Colonel)

1409024

Men in Black 3 er den mest effektive film manufacured af Amblin Entertainment, Hemisphere Media Capital, Imagenation Abu Dhabi FZ, Media Magik Entertainment, Parkes/MacDonald Productions, arbejder med en beskrivelse af filmen er "Det er 10 år siden, vi sidst så noget til agenterne i biografen, men nu er de tilbage. Denne gang må Agent J rejse tilbage i tiden til år 1969 for at forhindre et rumvæsen i at dræbe hans kollega og gode ven Agent K. Hvis missionen mislykkes, vil det ikke bare betyde, at K ophører med at eksistere, men også at hele det hemmelige statsorgan til bekæmpelse af onde rumvæsner vil gå til grunde – og dermed hele Jorden.". Filmen er produceret med fremragende grafisk kvalitet, bedste lydkvalitet og fineste bedste skuespillere.

Hvis du gør i virkeligheden du kan søgen efter Film efter titel Men in Black 3, er du godt på en erfaren websted. Her kan du pas gratis eller downloade det ud af din mobilenhed ved at klikke på download-knappen. Du overhovedet kan ur millioner af nyeste filmtitler uden beregning ved at registrere at være medlem. Du individuelt tager to minutter at tilmelde dig og svælge i en masse nyeste film uden beregning

... Spille film Men in Black 3 i bedste kvalitet 1080p ....




Set Decoration : Susan Bode, Supervising Art Director : W. Steven Graham, Producer : Walter F. Parkes, Casting : Ellen Chenoweth, Camera Technician : Daniel Erickson, Art Direction : Luke Freeborn, Costume Design : Mary E. Vogt, Supervising Art Director : Maya Shimoguchi, Executive Producer : Steven Spielberg, Editor : Don Zimmerman, Director of Photography : Bill Pope, Director : Barry Sonnenfeld, Production Design : Bo Welch, Executive Producer : G. Mac Brown, Producer : Laurie MacDonald, Writer : Lowell Cunningham, VFX Artist : Hugo Dominguez, Screenplay : Etan Cohen, Original Music Composer : Danny Elfman, Editor : Wayne Wahrman
Ja, nu du kan se film forbundet med Men in Black 3 100% længde og find den link til dette flick Men in Black 3 i bedste video format.


Tags: time travel, time machine, alien, fictional government agency, seeing the future, changing history,

Minority Report (2002) Se Streaming

Fuld streaming Minority Report i HD-format. Spille film Minority Report i video i høj kvalitet. Se fuld film Minority Report i high definition kvalitet. Spille streaming Minority Report i bedste look videoformat. Download fuld Minority Report i bedste kvalitet.


Nu kan du se en fuld beskrivelse af Minority Report nedenfor:
  • Original titel : Minority Report
  • Film titel : Minority Report
  • År for film : 2002
  • Genrer af film : Action, Mysterium, Sci-fi, Thriller,
  • Status for film : Released
  • Udgivelsesdato for film : 2002-06-20
  • Virksomheder af film : Blue Tulip Productions, DreamWorks SKG, Cruise/Wagner Productions, Amblin Entertainment, Twentieth Century Fox Film Corporation, Ronald Shusett/Gary Goldman,
  • Landene i film : United States of America,
  • Sprog af film : English, svenska,
  • Varighed film : 141 Min
  • Gennemsnitlig stemme af film : 6.6
  • Youtube ID film : QH-6UImAP7c
  • Oversættelse af film : EN,DE,FR,IT,CS,TR,RU,FI,ES,PT,NL,ZH,HU,PL,SV,SK,NO,DA,EL,JA,BG,HE,
  • Aktører film :Samantha Morton (Agatha), Jessica Capshaw (Evanna), Max von Sydow (Pre-Crime Director Lamar Burgess), Patrick Kilpatrick (Officer Jeff Knott), Neal McDonough (Officer Gordon 'Fletch' Fletcher), Kathryn Morris (Lara Clarke Anderton), Tom Cruise (Chief John Anderton), Steve Harris (Jad), Colin Farrell (Danny Witwer), Keith Campbell (Pre-Crime Cop), Paul Wesley (Nathan with Bicycle), Peter Stormare (Dr. Solomon Eddie), Lois Smith (Dr. Iris Hineman)

0181689

Minority Report den korrekte film fremstillet ved Blue Tulip Productions, DreamWorks SKG, Cruise/Wagner Productions, Amblin Entertainment, Twentieth Century Fox Film Corporation, Ronald Shusett/Gary Goldman, besidder beskrivelse af filmen er "Washington DC 2054: Mord eksisterer ikke længere som forbrydelse. Myndighederne har oprettet en elitær før-drabsafdeling, der er i stand til at forudse forbrydelser med dødelig udgang, gerningssted samt offer og gerningsmand; der er på dette tidspunkt ikke registreret mord i 6 år. Chef for afdelingen - der muligvis skal være lændsdækkende - er John Anderton (Cruise), der er både intelligent og handlekraftig, men har mørke skygger i sit privatliv. En dag får han varsel om et mord, der vil finde sted inden for 36 timer. Han kan ikke senkende gerningssted eller offer, men gerningsmanden… er John Anderton…! Fra det sekund er han landets mest jagede mand!". Filmen er produceret med fremragende grafisk kvalitet, bedste øre sprænge lydkvalitet og fineste bedste skuespillere.

Arrangementet du søge at udforske for Film efter titel Minority Report, du er på den poper websted. Her kan du se for gratis eller downloade det fra din mobilenhed ved at klikke på download-knappen. Du overhovedet kan ur talrige nyeste filmtitler som en gave ved at registrere øjeblikket en medlem. Du udelukkende tager 2 min at abonnere glæde i ubegrænset nyeste film uden omkostninger

... Online streaming Minority Report i HD-video 720p ....




Costume Design : Deborah Lynn Scott, Original Music Composer : Paul Haslinger, Executive Producer : Ronald Shusett, Producer : Gerald R. Molen, Editor : Michael Kahn, Original Music Composer : Matthew Ferraro, Associate Producer : Sergio Mimica-Gezzan, Production Design : Alex McDowell, Sound Designer : Gary Rydstrom, Associate Producer : Michael Doven, Director : Steven Spielberg, Producer : Bonnie Curtis, Screenplay : Scott Frank, Casting : Denise Chamian, Original Music Composer : John Williams, Screenplay : Jon Cohen, Author : Philip K. Dick, Director of Photography : Janusz Kaminski, Producer : Jan de Bont, Producer : Walter F. Parkes, Executive Producer : Gary Goldman
Ja, nu du kan se film involverer Minority Report 100% længde og find den url til dette film Minority Report i high definition-format.


Tags: self-fulfilling prophecy, evidence, hologram,

Transformers (2007) Download Fuld

Fuld streaming Transformers i bedste video format. Se streaming Transformers i høj kvalitet. Download film Transformers i top kvalitet. Spille streaming Transformers i HD-kvalitet. Online streaming Transformers i bedste look videoformat.


Du vil observere en omfattende beskrivelse af Transformers nedenfor:
  • Original titel : Transformers
  • Film titel : Transformers
  • År for film : 2007
  • Genrer af film : Action, Eventyr, Sci-fi,
  • Status for film : Released
  • Udgivelsesdato for film : 2007-07-02
  • Virksomheder af film : Paramount Pictures, DreamWorks SKG, Amblin Entertainment, Di Bonaventura Pictures, Hasbro, SprocketHeads,
  • Landene i film : United States of America,
  • Sprog af film : Español, English,
  • Varighed film : 143 Min
  • Gennemsnitlig stemme af film : 6.6
  • Youtube ID film : ejxQOv53lXs
  • Oversættelse af film : EN,DE,DE,FR,RU,IT,SK,ES,NL,TR,PL,CS,ZH,FI,PT,HU,SV,NO,DA,HE,SR,XX,TH,EL,JA,KO,BG,UK,
  • Aktører film :Anthony Anderson (Glen Whitman), Frederic Doss (SOCCENT Op-Centre Tech), Tyrese Gibson (USAF Master Sgt. Epps), Mark Ryan (Transformers (voice)), Michael O'Neill (Tom Banacheck), John Robinson (Miles), Josh Duhamel (Captain Lennox), Megan Fox (Mikaela Banes), Jon Voight (John Keller), Rachael Taylor (Maggie Madsen), Colton Haynes (Cafe Kid), Shia LaBeouf (Sam 'Spike' Witwicky), Michael Bay (Guy Flicked by Megatron (uncredited)), Keith David (Barricade (voice)), Brian Stepanek (Sector Seven Agent), Peter Cullen (Optimus Prime (voice)), John Turturro (Agent Simmons), Kevin Dunn (Ron Witwicky), Julie White (Judy Witwicky), Bernie Mac (Bobby Bolivia), Hugo Weaving (Megatron (voice)), Amaury Nolasco (ACWO Jorge "Fig" Figueroa)

0418279

Transformers er en film skabt af Paramount Pictures, DreamWorks SKG, Amblin Entertainment, Di Bonaventura Pictures, Hasbro, SprocketHeads, efter en beskrivelse af filmen er "Sam Witwicky er lidt af en nørd og i kammeraternes øjne bliver han ikke mindre nørdet, da han fortæller om sin oldefar. Oldefaren fandt nemlig på en af sine ekspeditioner til sydpolen en kæmpestor, robotlignende figur indefrosset i isen. En robot, der skal vise sig at få stor indflydelse på Sams liv... For langt fra Jorden har Autobots – de gode Transformers anført af Optimus Prime - i århundrede har bekriget de onde Decepticons ledet af den hensynsløse Megatron. Decepticons har opdaget en energikilde på Jorden, som de vil gøre alt for at komme i besiddelse af, men Sam har nøglen, der kan forpurre deres planer. Actioneksperten Michael Bay har instrueret de gigantiske robotters endelige opgør, i hvad der kan blive det mest imponerende og altødelæggende slag på det store lærred nogensinde!". Filmen er produceret med fremragende grafisk kvalitet, bedste lydkvalitet og fineste bedste skuespillere.

Alle naturlige placering første undersøge denne film er jeg ikke helt sikker hvis jeg herunder idé eller ikke. Efter at have set det vedrørende at efterlade en at virkelig sætter pris. Jeg helt klart anbefale denne film for dem, der meget ligesom genre Action, Eventyr, Sci-fi, . Du har måske mulighed for at ur det helt fri ved blot klikke en knap og tilmeld, måske ur utallige nyeste filmtitler gratis.

... Se fuld film Transformers i top videoformat 1080p ....




Art Direction : Kevin Kavanaugh, Director : Michael Bay, Director of Photography : Mitchell Amundsen, Executive Producer : Steven Spielberg, Production Design : Jeff Mann, Supervising Art Director : Geoff Hubbard, Costume Design : Deborah Lynn Scott, Casting : Janet Hirshenson, Art Direction : Sean Haworth, Screenplay : Roberto Orci, Producer : Tom DeSanto, Set Decoration : Rosemary Brandenburg, Producer : Ian Bryce, Screenplay : Alex Kurtzman, Special Effects : John Frazier, Art Direction : François Audouy, Executive Producer : Brian Goldner, Executive Producer : Mark Vahradian, Animation : Jimmy Almeida, Executive Producer : Michael Bay, Producer : Lorenzo di Bonaventura, Casting : Jane Jenkins, Costume Supervisor : Anthony J. Scarano, Makeup Department Head : Edouard F. Henriques, Set Decoration : Larry Dias, Producer : Don Murphy, Editor : Tom Muldoon, Animation : Larry White, Screenplay : John Rogers, Costume Supervisor : Mitchell Ray Kenney, Casting : Michelle Lewitt, Music : Steve Jablonsky, Editor : Paul Rubell, Editor : Glen Scantlebury, Art Direction : Beat Frutiger
Sikker, nu du kan se film hensyn Transformers 100% længde og find den url til dette flick Transformers i high definition-format.


Tags: destroy, transformation, duringcreditsstinger,

Jurassic Park III (2001) Fuld Film Streaming

Download fuld Jurassic Park III i high definition kvalitet. Se streaming Jurassic Park III i høj kvalitet. Spille streaming Jurassic Park III i video i høj kvalitet. Download film Jurassic Park III i bedste kvalitet. Fuld streaming Jurassic Park III i top kvalitet.


Du vil en fuld beskrivelse af Jurassic Park III nedenfor:
  • Original titel : Jurassic Park III
  • Film titel : Jurassic Park III
  • År for film : 2001
  • Genrer af film : Action, Eventyr, Sci-fi, Thriller,
  • Status for film : Released
  • Udgivelsesdato for film : 2001-07-15
  • Virksomheder af film : Universal Studios, Amblin Entertainment,
  • Landene i film : United States of America,
  • Sprog af film : English, Español,
  • Varighed film : 92 Min
  • Gennemsnitlig stemme af film : 5.6
  • Youtube ID film : eFe0tEB7Svg
  • Oversættelse af film : EN,FR,IT,SK,DE,RU,ZH,NL,PT,EL,ES,TR,PL,SV,CS,FI,HU,TH,NO,SR,DA,HE,JA,BG,
  • Aktører film :Mark Harelik (Ben Hildebrand), Julio Oscar Mechoso (Enrique Cardoso), Blake Michael Bryan (Charlie), John Diehl (Cooper), Michael Jeter (Mr. Udesky), Linda Park (Hannah), William H. Macy (Paul Kirby), Sam Neill (Dr. Alan Grant), Taylor Nichols (Mark Degler), Alessandro Nivola (Billy Brennan), Trevor Morgan (Erik Kirby), Sarah Danielle Madison (Cheryl Logan), Laura Dern (Dr. Ellie Sattler), Bruce A. Young (M.B. Nash), Téa Leoni (Amanda Kirby)

0163025

Jurassic Park III er en rimelig film fremstillet ved Universal Studios, Amblin Entertainment, der har en beskrivelse af filmen er "Et noget specielt ægtepar med skjulte motiver, overtaler Dr. Alan Grant til at guide dem, fra luften, igennem Isla Sorna (Den anden InGen dino-ø). Men et sammenstød med en stor mørk skikkelse, tvinger dem til at nødlande og et møde med uventede beboer.". Filmen er produceret med fremragende grafisk kvalitet, bedste øre sprænge lydkvalitet og bedste bedste skuespillere.

I tilfælde af at du til formål at jagten på Film efter titel Jurassic Park III, du er på en ordentlig websted. Her kan du holde øjnene åbne for gratis eller downloade det ud af mobilenhed ved at klikke på download-knappen. Du er også i stand til at ur utallige nyeste filmtitler gratis ved at registrere såsom en medlem. Du dybest set tager 2 min at tilmelde dig glæde i mange og mange nyeste film for ingenting

... Spille film Jurassic Park III i bedste look videoformat 720p ....




Production Design : Ed Verreaux, Casting : Nancy Foy, Director of Photography : Shelly Johnson, VFX Production Coordinator : Julie D'Antoni, Producer : Kathleen Kennedy, Writer : Alexander Payne, Costume Design : Betsy Cox, Producer : Larry J. Franco, Original Music Composer : Don Davis, Associate Producer : David Womark, Associate Producer : Cheryl A. Tkach, Set Decoration : Kate J. Sullivan, Director : Joe Johnston, Characters : Michael Crichton, Editor : Robert Dalva, Supervising Art Director : Greg Papalia, Art Direction : Doug J. Meerdink, Writer : Jim Taylor, Writer : Peter Buchman, Casting : Wendy Washbrook, Executive Producer : Steven Spielberg
Ja, nu du kan se film forbundet med Jurassic Park III fuldt længde og har den hyperlink til dette video Jurassic Park III i HD-format.


Tags: dinosaurier, exotic island, dna, paleontology, tyrannosaurus rex, velociraptor, rettung, spinosaurus, airplane, mission,